Embedded SuperServer SYS-512AR-N4T
Арт. SYS-512AR-N4T
ATX материнская плата с Intel® Arrow Lake-S, память DDR5 до 192GB, 4 слота.
Нашли дешевле?
| Processor - CPU | Single LGA-1851 Intel® Core™ Ultra 9/7/5 (Series 2) processors |
| Processor - Note | Supports up to 95W TDP CPUs (Air Cooled) |
| System Memory - Memory Voltage | 1.1V |
| On-Board Devices - Chipset | System on Chip |
| On-Board Devices - SATA | SATA (6Gbps) |
| Input Output - LAN | 1 RJ45 1 GbE Dedicated BMC LAN port 2 RJ45 10 GbE LAN ports (Intel® X550-AT2) 2 RJ45 2.5 GbE LAN ports (Intel® I226) |
| Input Output - USB | 4 USB 3.2 Gen2 Type-A ports(Rear) |
| Input Output - Video | 2 DisplayPort 1.4 ports(Rear) 2 HDMI 2.1 ports(Rear) |
| PC Health Monitoring - Voltage | Voltage, VBAT, Memory temperature, CPU temperature, 3.3V standby, +5V standby, +5V, +3.3V, +12V, VRM temperature, CPU thermal trip support, 1.8V standby |
| PC Health Monitoring - FAN | Fans with tachometer monitoring Status monitor for speed control Pulse Width Modulated (PWM) fan connectors |
| PC Health Monitoring - Temperature | Monitoring for CPU and chassis environment Thermal Control for fan connectors |
| Chassis - Form Factor | 1U Rackmount |
| Chassis - Model | CSE-813MF2TS-R000CNBP-2 |
| Dimensions and Weight - Height | 1.7" (43 mm) |
| Dimensions and Weight - Width | 17.2" (437 mm) |
| Dimensions and Weight - Depth | 19.98" (507 mm) |
| Dimensions and Weight - Package | 8.5" (H) x 24" (W) x 29.5" (D) |
| Dimensions and Weight - Weight | Gross Weight: 30.4 lbs (13.8 kg) Net Weight: 17.6 lbs (8 kg) |
| Front Panel - Buttons | Power On/Off System Reset |
| Expansion Slots - M2 | 1 M.2 PCIe 5.0 x4 NVMe slot (M-key 2280/22110) |
| System Cooling - Fans | 6x 4cm heavy duty fans with optimal fan speed control |
| System BIOS - BIOS Type | AMI 32MB SPI Flash EEPROM |
| Management - Software | SuperCloud Composer® Supermicro Server Manager (SSM) Super Diagnostics Offline (SDO) Supermicro Thin-Agent Service (TAS) SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Input Output - TPM | 1 TPM header 1 TPM Onboard/port 80 |
| PC Health Monitoring - CPU | Monitors for CPU Cores, +3.3V, +5V, +12V, +3.3V Standby, +5V Standby, VBAT, Memory, Chipset Voltages. |
| Operating Environment - Environmental Spec | Operating Temperature: 0°C to 40°C (32°F to 95°F) Non-operating Temperature: -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) Operating Relative Humidity: 8% to 90% (non-condensing) Non-operating Relative Humidity: 5% to 95% (non-condensing) |
| On-Board Devices - Network Connectivity | 2 RJ45 10GbE with Intel® X550 View AOC Options |
| Dimensions and Weight - Available Color | Black |
| Drive Bays Storage - M2 | 1 M.2 PCIe 5.0 x4 NVMe slot (M-key 2280/22110) |
| System Cooling - Air Shroud | 1 Air Shroud |
| Processor - Core Count | 24C/24T; 36MB Cache |
| System Memory - Memory | Slot Count: 4 DIMM slots/2 Channels Max Memory (1DPC): 192GB 5600MT/s ECC/non-ECC DDR5 UDIMM Max Memory (2DPC): 192GB 4400MT/s ECC/non-ECC DDR5 UDIMM View Memory Options |
| Management - Power configurations | Power-on mode for AC power recovery ACPI Power Management |
| Front Panel - LED | Device Activity LAN 1 Activity LAN 2 Activity Power status System information |
| GPU - Max GPU Count | Up to 1 single-width GPU |
| Security - Hardware | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Expansion Slots - PCI-Express PCIe Configuration | Default 1 PCIe 5.0 x16 FHHL slot View AOC Options |
| Drive Bays Storage - Drive Bays Configuration | Default: Total 4 bays 4 front hot-swap 3.5" SATA drive bays View Drive Options |
| Security - Features | Cryptographically Signed Firmware Secure Boot Secure Firmware Updates Automatic Firmware Recovery System Lockdown |
Отзывы
Загрузка отзывов...
Добавить отзыв
Оплачивайте покупки удобным способом. В интернет-магазине доступно 3 варианта оплаты:
- Наличные при самовывозе или доставке курьером. Специалист свяжется с вами в день доставки, чтобы уточнить время и заранее подготовить сдачу с любой купюры. Вы подписываете товаросопроводительные документы, вносите денежные средства, получаете товар и чек.
- Безналичный расчет при самовывозе или оформлении в интернет-магазине: карты МИР, Visa и MasterCard. Чтобы оплатить покупку, система перенаправит вас на сервер системы ASSIST. Здесь нужно ввести номер карты, срок действия и имя держателя.
- ЮMoney при онлайн-заказе. Для совершения покупки система перенаправит вас на страницу платежного сервиса. Здесь необходимо заполнить форму по инструкции.
Экономьте время на получении заказа. В интернет-магазине доступно 4 варианта доставки:
- Курьерская доставка работает с 9.00 до 19.00. Когда товар поступит на склад, курьерская служба свяжется для уточнения деталей. Специалист предложит выбрать удобное время доставки и уточнит адрес. Осмотрите упаковку на целостность и соответствие указанной комплектации.
- Самовывоз из магазина. Список торговых точек для выбора появится в корзине. Когда заказ поступит на склад, вам придет уведомление. Для получения заказа обратитесь к сотруднику в кассовой зоне и назовите номер.
- Постамат. Когда заказ поступит на точку, на ваш телефон или e-mail придет уникальный код. Заказ нужно оплатить в терминале постамата. Срок хранения — 3 дня.
- Почтовая доставка через почту России. Когда заказ придет в отделение, на ваш адрес придет извещение о посылке. Перед оплатой вы можете оценить состояние коробки: вес, целостность. Вскрывать коробку самостоятельно вы можете только после оплаты заказа. Один заказ может содержать не больше 10 позиций и его стоимость не должна превышать 100 000 р.
